O Vaše finance bude dobře postaráno

Analýza — Poradenství — Servis

Jak fungujeme

Vše, co děláme, se točí kolem spokojenosti našich klientů. Jsme jim odborným parťákem nejen na samém začátku při nastavování spolupráce, ale i při veškerých dalších úpravách portfolia, ať už je jejich důvodem cokoli.

Na svět financí nejste nikdy sami. Naši finanční poradci jsou Vám vždy po ruce. Pracují samostatně i v týmech a vždy mají přesně stanovené role, kompetence a odpovědnost. Díky tomu se můžete spolehnout na jejich komplexní podporu bez ohledu na to, zda zrovna řešíte hypotéku nebo zajištění na penzi.

Na počátku každé spolupráce je ANALÝZA.

V této fázi Vám představíme naše služby, zásady a principy spolupráce. Budeme také klást řadu otázek, abychom zjistili, co o světě financí víte, co od něj čekáte, co Vás na něm nejvíce láká a čeho se naopak bojíte. Na základě toho posoudíme Vaši situaci a navrhneme další postup.

Jakmile o Vás budeme mít dostatek informací a podkladů, začnete čerpat výhod profesionálního PORADENSTVÍ.

Připravíme pro Vás finanční plán, který Vám na osobní schůzce osobně představíme, popíšeme a zodpovíme všechny Vaše otázky. Zvláštní pozornost upřeme na ty finanční produkty a životní situace, které považujete za nejdůležitější. Kromě toho Vás seznámíme s mnoha dalšími užitečnými nástroji, které jsou nezbytné pro Váš úspěch.

Abyste vždy měli jistotu, že je o Vaše osobní finance dobře postaráno, provádíme také SERVISNÍ SCHŮZKY.

Naši finanční poradci Vás budou pravidelně navštěvovat a pomohou Vám s případnou úpravou portfolia tak, abyste byli vždy spokojeni. Samozřejmě se na nás ale můžete kdykoli obrátit i Vy sami. Vždy budeme připraveni pomoci.