Staňte se součástí týmu,
na který budete hrdí

Naším nejdůležitějším úkolem je neustále se zlepšovat v tom, co děláme. Poradcům poskytujeme kvalitní technické zázemí a leadership. Snažíme se je motivovat férovým systémem ohodnocení a nepoutáme je k sobě nevýhodnou smlouvou nebo strachem ze sankcí.

Pokud si vyberete nás, můžete si
být jistí, že...

Dostanete nejlepší nástroje na trhu

Z praxe víme, že k tomu, abyste v poradenství uspěli, potřebujete rozumět penězům, orientovat se na trhu a mít správné dovednosti. Co byste řekli na inovativní nástroj, který dokáže divy a nevypadá jako dětské omalovánky? U nás pracujete s prověřenou a moderní technologií pro finanční poradce, kteří jsou na trhu jako doma.

Nastavíme férové podmínky

Nabídneme Vám férovou smlouvu a odměny, které skutečně odpovídají vašim schopnostem. Oddělili jsme model ohodnocení za obchodní a manažerskou činnost, takže budete odměňováni podle toho, co skutečně dokážete. Našim poradcům navíc nabízíme unikátní akciový program. Máme totiž zájem o dlouhodobý vztah založený na motivaci, ne strachu ze sankcí.

Budete mít svobodu, my Vám jen ukážeme směr

Ze začátku Vám poskytneme potřebné vedení, ale nebudeme Vám bránit v rozletu. Pokud práci dobře zvládnete, časem si pod hlavičkou SIRIUS Finance vybudujete vlastní jméno, které v oboru něco znamená.

Máte talent na finance a chcete
se k nám přidat?

Chci pozici