Profesionálové k Vašim službám

Vladislava Cisarzová Generální ředitelka a předsedkyně představenstva

Svoji kariéru odstartovala v roce 2001 v oddělení pronájmů společnosti IPB Real Investment, nemovitostem se věnovala i ve firmě Naxos, kde mezi lety 2006 a 2007 pracovala jako marketingová manažerka a vedoucí oddělení pronájmů. Do světa financí naplno vstoupila před deseti lety jako obchodní ředitelka a členka představenstva Partners Financial Services. Na starosti zde měla například produktovou strategii, filosofii, portfolio či vyjednávání podmínek spolupráce s finančními institucemi. Mezi lety 2012 a 2013 navíc jako generální ředitelka a předsedkyně představenstva Partners Polska SA vedla expanzi společnosti do Polska. Zkušenosti nabyté během dosavadní kariéry přišla uplatnit do společnosti SIRIUS Finance v září 2018. Ve firmě působí jako generální ředitelka a předsedkyně představenstva.

Karel Maroušek Ředitel pro strategii

Vizionář, investor a podnikatel. Je spolumajitelem SIRIUS Finance a ve firmě zároveň působí jako stratég a inovátor. Už od roku 2013 mu patří master franšíza sítě realitních kanceláří ERA Reality. V roce 2015 přibyla mezi jeho investice česká kosmetická firma UNIQ COSMETICS a zatím předposlední Marouškův projekt tibiQ staví od roku 2017 na unikátním konceptu mobility formou pronájmu firemních vozů. Do roku 2018 roku byl rovněž minoritním akcionářem a partnerem ve finančně poradenské společnosti Partners Financial Services, kterou v roce 2007 spoluzakládal. Předtím působil čtyři roky ve společnosti OVB, kam nastoupil už při studiích na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Vít Mikolášek Ředitel úseku právních služeb a místopředseda představenstva

Vít Mikolášek je místopředsedou představenstva SIRIUS Finance a zástupce generální ředitelky s odpovědností za právo a compliance. Z pozice partnera zároveň řídí právní útvar holdingu tibiQ. Právní záležitosti a soulad s požadavky regulátorů měl na starosti rovněž ve společnosti Partners Financial Services, kde během svého desetiletého působení vedl právní útvar společnosti. Od roku 2012 byl zároveň členem představenstva Partners, o dva roky později se stal jeho místopředsedou. Od roku 2012 zastával pozici předsedy představenstva asociace finančních zprostředkovatelů AFIZ a podílel se tak na vytváření právních předpisů na finančním trhu. Navázal tak na své zkušenosti z Odboru legislativy finančního trhu Ministerstva financí ČR, kde působil po absolvování Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Po dobu svého působení na finančním trhu se věnuje i lektorské činnosti.

Michal Oppl Lídr poradenské sítě

Jako lídr poradenské sítě SIRIUS Finance má na starosti vedení všech manažerů a poradců. Zároveň spoluvytváří projekty, dokumenty a systémy důležité pro efektivní a spravedlivé podnikání v rámci firmy. Kromě toho přednáší na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně a působí jako externí lektor na Newton College. Je také spolumajitelem a lektorem společnosti Umím se prosadit, která se zaměřuje na školení měkkých dovedností pro firmy a studenty vysokých škol. Před příchodem do SIRIUS Finance pracoval deset let pro finančně-poradenskou společnost Partners Financial Services, ve které nejdříve jako manažer a později jako partner budoval, rozvíjel a řídil obchodní tým. Mezi lety 2002 a 2007 pracoval jako oblastní vedoucí ve společnosti OVB Allfinanz. Je absolventem oboru Finance na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně.

Máte talent na finance a chcete
se k nám přidat?

Chci pozici